O firmie

Jesteśmy zakładem zdobniczym ,który od 1983 roku zajmuje się dekorowaniem szkła gospodarczego. Na potrzeby rynku stworzyliśmy sklep internetowy z produktami wytwarzanymi w naszej firmie. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo kieliszki i szklanki zdobione z użyciem najnowszych technik dekorowania. Wyroby ozdabiane pantografem, grawerem oraz wykończone 24 karatowym złotem i platyną. Park maszynowy zapewnia nam możliwość dekorowania dowolnych wzorów na dowolnych kształtach.

Oferta sklepu jest wciąż poszerzana o nowe produkty, aby zapewnić Państwu jak największy wybór.

Mamy nadzieję, że nasz sklep spełni Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta produktowa, obsługa zamówień i funkcjonalność sklepu była najwyższej jakości. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub uwagi dotyczące sklepu i chcieliby Państwo się z nami nimi podzielić prosimy o kontakt z nami:

Tel: 603070803 E-mail: sklep@szklanawitryna.pl

Celem działania naszej firmy jest umożliwienie Klientom, dokonywania wygodnych oraz przyjemnych zakupów z jednoczesnym zachowaniem maksymalnych rygorów bezpieczeństwa. Dotyczą one zarówno sposobu przeprowadzania transakcji jak i dostaw zakupionych u nas produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupami

Najważniejsze aspekty naszej działalności to: bezpieczeństwo transakcji i dostaw oraz zapewnienie najwyższej jakości sprzedawanych przez nas produktów..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl